سایت موبایل مرکزی | اطلاعیه جدید

سایت موبایل مرکزی | اطلاعیه جدید

با سلام خدمت کاربران محترم سایت موبایل مرکزی !

همانطور که اطلاع دارید سایت موبایل مرکزی تمامی اجناس خود را با کمترین سود ممکن به فروش میرساند، که این امر باعث افزایش فروش این سایت نسبت به سایت های مشابه شده است.

شایعات و اتفاقاتی که در چند روز اخیر رخ داد نظیر تغییر ناگهانی قیمت دلار، فروش بیش از پیش گوشی بین مردم(جهت نصب و استفاده از نرم افزار شاد برای محصلین) خبر توقف پخش گوشی های شرکتی و پخش آنها بین مغازه داران و تامین کنندگان باعث شد تا علاوه بر نوسانات شدید قیمتی که باعث افزایش قیمت ها شد، گوشی موبایل در بازار کم شود و برخی از تامین کنندگان قادر به تامین برخی از کالاها نشوند . این تاخیر در تامین کالاها و جابه جایی دفتر موبایل مرکزی به مکان جدید باعث شد تا کالای برخی از مشتریان عزیز با تاخیر ارسال شود. با اینکه در بخش قوانین سایت ذکر کرده ایم که زمان ارسال کالاها ممکن است به دلایل مختلف نظیر عدم تامین و … تا ۲۰ روز به طول بیانجامد اما همیشه سعی ما بر این بوده که کالاها روز نهایت روز بعد ثبت سفارش ارسال شود تا حداکثر از زمان ثبت سفارش ۲ الی ۳ روز بعد به دست خریدار برسد.

متاسفانه با رخ دادن این اتفاقات اخیر و افزایش تماس ها برخی از کاربران اعلام کردند که موفق به تماس با بخش پشتیبانی سایت نشده اند که ما برای حل این مسئله چند نیرو به بخش پشتیبانی اضافه کردیم تا هیچ تماسی بی پاسخ نماند و هیچکس وقت خود را در صف انتظار تماس صرف نکند. جهت تماس با موبایل مرکزی لطفا به صفحه تماس با ما سایت مراجعه کنید و از طریق یکی از راه های تماس با ما در ارتباط باشید.

برای اولین بار در طول سابقه چند ساله سایت موبایل مرکزی در زمینه فروش گوشی موبایل و لوازم جانبی این تاخیر در ارسال رخ داد. بنده از طرف کلیه پرسنل مجموعه بزرگ موبایل مرکزی از تمامی عزیزانی که کالای آنها با تاخیر ارسال شده عذرخواهی میکنم و این اطمینان را به شما خواهم داد که تمام تلاشمان را خواهیم کرد تا این اتفاق به هیچ عنوان در آینده رخ ندهد.

از این تاریخ تمام سفارشات طبق روند قبل ارسال میگردد و هیچ وقفه ای در ارسال نخواهد افتاد.

موبایل مرکزی

شایعه پراکنی رقبا

برخی از رقبای موبایل مرکزی از این اتفاق نهایت سواستفاده را انجام دادند و با ایجاد تشنج بین کاربران باعث نگرانی در آنها شدند که البته پیگیر این موضوع هستیم و از  طریق قانونی با این اشخاص مقابله خواهیم کرد.

تشکر ویژه از دوستان عزیز

خوشبختانه موبایل مرکزی برای تمامی مشتریان خود ثابت شده است و این چند روز شاهد برخورد کابران قدیمی با افرادی که سعی در سواستفاده از این اتفاق و ایجاد تشنج در کاربران جدید بودند که البته موفق به اینکار نشدند بودیم . این موارد نشان دهنده ی راضی بودن کاربران از عملکرد سایت موبایل مرکزی تا به الان بوده . برای تمامی کاربران قدیمی که با ارسال کامنت در اینستاگرام موبایل مرکزی، جاهای دیگر سعی در آرام کردن این تشنج داشتند یک هدیه به رسم یادبود و تشکر بابت حمایت از سایت موبایل مرکزی ارسال میگردد.

همچنین عزیزانی که کالای آنها با تاخیر ارسال شده یک هدیه به رسم یادبود و البته عذرخواهی بابت اتفاق پیش آمده از سمت موبایل مرکزی دریافت خواهند کرد و البته این عزیزان در خرید بعدی تا سقف ۲۰۰ هزار تومان ۳۵% تخفیف ویژه خواهند گرفت.

جهت مشاهده قیمت و خرید گوشی موبایل به دسته گوشی موبایل مراجعه فرمایید.

3دقیقه مطالعه
0

لینک اشتراک مقاله با دیگران

مقاله را دوست داشتید؟

علی سجادی

علی سجادی 16پست تا امروز

دیدگاه کاربران بدون دیدگاه

آخرین محصولات فروشگاه

مشاهده همه