پیگیری سفارش

برای پیگیری سفارش، لطفا شماره سفارش و آدرس ایمیل خود را در کادرهای زیر وارد کرده و دکمه پیگیری را فشار دهید. شماره سفارش از طریق رسید و ایمیلی که به شما ارسال شده در اختیارتان قرار گرفته است.

پیگیری سفارش از موبایل مرکزی

فروشگاه آنلاین موبایل مرکزی جهت راحتی شما کاربران چندین روش جهت پیگیری سفارش آماده کرده است تا تمامی کاربران بتوانند به راحت ترین روش ممکن از آخرین وضعیت سفارششان مطلع شوند.

در همین صفحه میتوانید خیلی راحت با وارد کردن شناسه سفارش و ایمیلی که زمان خرید در سایت وارد کرده اید، آخرین وضعیت سفارشتان را مشاهده کنید. لازم بذکر است که شناسه سفارش زمان ثبت سفارش برای شما از طریق ایمیل و پیامک ارسال شده است. اگر به هر دلیلی شناسه سفارشتان را در دسترس ندارید میتوانید با ورود به پنل کاربری در سایت موبایل مرکزی و مراجعه به بخش سفارشات من ، آخرین وضعیت سفارشتان را به صورت آنلاین مشاهده کنید.

درضمن در صورتی که شماره موبایلی که در سایت وارد کرده اید را در دسترس داشته باشید، آخرین وضعیت سفارش به طور اتوماتیک از سایت برای شما ارسال میگردد. پس در نظر داشته باشید که شماره ای که در سایت ثبت کرده اید کاملا صحیح و روشن باشد.

رضایت شما مشتریان عزیز بزرگترین هدف تیم موبایل مرکزی بوده و تمام پرسنل موبایل مرکزی میکوشند تا با ارائه خدمات متنوع رضایت هرچه بیشتر شما را حاصل کنند.